Vala - výroba štětců, smetáků a kartáčů

Naše firma se věnuje kartáčnické výrobě.  Hlavní vý- robní činností je výroba  štětců plochých, kulatých a zárohových, výroba kulatých a hranatých malířských štětek, výroba smetáků a smetáčků,výroba košťat a silničních kartáčů. V menší míře pak vyrábíme také další druhy kartáčů  ( podlahové , kartáče na dehet, klasické  rohože, atypické kartáče atd.) Působíme v tomto oboru již velmi dlouho, proto víme, že připravit jednotlivé  materiály  do  výroby  není zrovna snadné  (hlavně koňské žíně a štětiny z prasat )  a  věnujeme tomu veškerou pozornost.

Proto se naše výrobky právem řadí mezi nejlepší na trhu malířských a natěračských potřeb. Mezi našimi  zákazníky  jsou především  specializované  obchody  barev a laků,  malířské  a natěračské firmy,  drogérie zásobující převážně firemní zákazníky, obchody typu  " vše v jednom ". Proto je naším nejvíce prodávaným  zbožím řada výrobků PROFI, pak řada STANDARD a HOBBY. Vzrůstající tendenci prodeje má řada  Aqua, Praktik  a  Trend, které jsou osazené  novou  směsí štětin přizpůsobených pro současné moderní barvy. U nás si každý vybere, co potřebuje.

Váleček StandardŠtětka hranatá KaiserHobby setSmeták 40 cm sálovýŠtětec plochý Profi
Štětec zárohový ProfiŠtětec zárohový AquaŠtětec plochý Hobbykartáče silniční 533 11 černé PPN vláknoKoště 24 cm s holí
Smetáček ruční 6 řad.koště plastové 25 cm s holísmeták 28cm barevnýPlastový lakovaný smeták 28 cmSmeták 28 cm s vnitřním  závitem
Štětec kulatý ProfiŠtětka hranatá ProfiKartáč podlahový ručníŠtětec zárohový StandardŠtětec plochý Uni - Lak
Štětec plochý Praktik
Naše produkty

Přihlášení:
E-mail:
Heslo:
 
registrace
zapomenuté heslo

Stáhněte si katalog našich produktů