Vala - výroba štětců, smetáků a kartáčů

Naše firma se věnuje kartáčnické výrobě.  Hlavní vý- robní činností je výroba  štětců plochých, kulatých a zárohových, výroba kulatých a hranatých malířských štětek, výroba smetáků a smetáčků,výroba košťat a silničních kartáčů. V menší míře pak vyrábíme také další druhy kartáčů  ( podlahové , kartáče na dehet, klasické  rohože, atypické kartáče atd.) Působíme v tomto oboru již velmi dlouho, proto víme, že připravit jednotlivé  materiály  do  výroby  není zrovna snadné  (hlavně koňské žíně a štětiny z prasat )  a  věnujeme tomu veškerou pozornost.

Proto se naše výrobky právem řadí mezi nejlepší na trhu malířských a natěračských potřeb. Mezi našimi  zákazníky  jsou především  specializované  obchody  barev a laků,  malířské  a natěračské firmy,  drogérie zásobující převážně firemní zákazníky, obchody typu  " vše v jednom ". Proto je naším nejvíce prodávaným  zbožím řada výrobků PROFI, pak řada STANDARD a HOBBY. Vzrůstající tendenci prodeje má řada  Aqua, Praktik  a  Trend, které jsou osazené  novou  směsí štětin přizpůsobených pro současné moderní barvy. U nás si každý vybere, co potřebuje.

Štětec zárohový ProfiŠtětec kulatý ProfiŠtětec plochý PraktikŠtětka hranatá Profismeták 28cm barevný
Smeták 28 cm s vnitřním  závitemkartáče silniční 533 11 černé PPN vláknoŠtětec zárohový AquaŠtětec plochý ProfiVáleček Standard
koště plastové 25 cm s holíŠtětka hranatá KaiserŠtětec plochý Uni - LakKoště 24 cm s holíPlastový lakovaný smeták 28 cm
Smeták 40 cm sálovýSmetáček ruční 6 řad.Štětec zárohový StandardKartáč podlahový ručníŠtětec plochý Hobby
Hobby set
Naše produkty

Přihlášení:
E-mail:
Heslo:
 
registrace
zapomenuté heslo

Stáhněte si katalog našich produktů